Në mes të garës i ngriu organi gjenital – ishte e tmerrshme

Estimated read time 1 min read

“Në mes të garës më ngriu organi gjenital ishte e tmerrshme”

Suedezja Kale Halfvarsson pësoi një lëndim të pazakontë gjatë një gare skish në Finlandë. Halfvarssonit i ngriu penisi në garën e 20 km në Rukë. Temperatura gjatë garës ishte 15 gradë nën zero, transmeton NMK-POST.

“Penisi im ngriu.” Më duhej të shtrihesha në tendë për dhjetë minuta për ta ngrohur. Më dhemb tmerrësisht. Është e tmerrshme. Gjëja më e keqe që mund të të ndodhë”, tha skiatori suedez.

“Ndjeva se diçka nuk shkonte në xhiron e gjashtë nga tetë. Më ka ndodhur një herë më parë në të njëjtën garë. Me fat që së shpejti do të kem një tjetër fëmijë sepse do të jetë e vështirë nëse vazhdoj kështu.

Advertisement

Pavarësisht këtij problemi, Halfvarsson ishte suedez më i mirë në garë dhe përfundoi i 18-ti./NMK-POST

Advertisement
Advertisement

You May Also Like