28 Nëntori e bashkon Edi Ramën dhe Albin Kurtin

Estimated read time 1 min read

Festa e Flamurit 28 nëntori siç duket i ka ulur “gjakrat” në mes dy kryeministrave shqiptar, Edi Ramës dhe Albin Kurtit, shkruan monitor.m. Ata sot janë parë bashk ne festen e flamurit dhe te buzeqeshur.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like