Arrestohet i mituri nga Tetova – ja çka i gjeti policia!

Estimated read time 1 min read

Gjatë natës (28 nëntor) rreth orës 01:40 në rrugën “107” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë ndaluar një të mitur nga Tetova për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës ndaj tij do të vijojë kallëzim përkatës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like