Breaking News :

nothing found
05-02-2023

Ndërron jetë në moshën 37-vjeçare zëvendëskryetari i Bashkisë së Elbasan

Advertisement

Nënkryetari i Bashkisë së Elbasanit, Ervin Saraçi është ndarë nga jeta në një moshë të re.  Këtë lajm e ka njoftuar Bashkia e Elbasanit me anë të një postimi, ku shkruhet se Saraçi pësoi një goditje cerebrale disa ditë më parë dhe me gjithë përpjekjet e mjekëve nuk arriti të mbijetojë

Prind i një djali, Ervin Saraçi, 37-vjeç, u nda nga jeta mëngjesin e sotëm./

Stafti NMK-post me në krye prof.dr Qashif Bakiu shpreh ngushëllime familjes Saraçi, miqve dhe gjith qytetarëve të Elbasanit.

Advertisement

Read Previous

Hapet konkurs per pranimin e 11 motrave medicinale ne Spitalin Shteteror ne Shkup

Read Next

Labinot Tahiri ka disa fjalë për Elvis Naçin