Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Murati: Kur pashë foton e Elvis Naçit mendova se është shaka, pastaj u tmerrova (Video)

Advertisement

E ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora moderatorja Eva Murati u shpreh se kur pa foton e imamit Elvis Naçi duke reklamuar dyqanin e syzeve u tmerrua.

Murati: Fe ja është një kontratë gjaku dhe për gjëra shumë më të vogla preken shumë, lëre pastaj për gjëra të tilla si fe ja.

Kur e kam parë për herë të parë këtë foto mendova se ishte shaka, por pastaj kur e kuptova që nuk ishte, u tmerrova.

 

 

Advertisement

Read Previous

“Katar 2022″/ Spanja: Nuk e njohim Kosovën, do luajmë me rregullat e FIFA

Read Next

Engel: Gjykata Speciale po ndjek vetëm shqiptarët, SHBA nuk duhet të lejojë këtë