Breaking News :

nothing found
01-12-2022

MPB me detaje rreth aksidentit në Shkup ku u lënduan 6 persona

Advertisement

MPB ka informuar rreth aksidentit që ndodhi mbrëmë mes një autoambulancë dhe një mercedes.

“Mbrëmë në orën 22.30 në Bulevardin “Rradhët partizane” dhe Bulevardin “8 shtatori në Shkup, ndodhi një aksident trafiku në të cilin u përplasën një ambulancë me targa të Shkupit i drejtuar nga T.B. (57) nga Shkupi dhe një automjet “Mercedes” me targa të Ohrit, i drejtuar nga K.G (25) nga Resnja, dhe një këmbësor N.V (25) nga Shkupi, njoftoi Ministria e Brendshme”.

Në aksidentin u lënduan u lënduan të gjithë ngasësit e automjeteve, të cilëve iu është dhënë ndihma mjekësore. MPB ende po heton për të zbardhjen e rastit dhe shkaqet e aksidentit.

Advertisement

Read Previous

BE-ja bën marrëveshje me “Curevac” për 405 milionë doza të vaksinës

Read Next

Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe, 22 nëntori ditë jopune për shqiptarët në Maqedoni