Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në lugina do të ketë mjegull, kurse në disa vende do të fryjë erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe kushte për reshje lokale të shiut

Advertisement

Read Previous

Psikologët: Faza e tronditjes nga Kovid-19 kaloi, tani janë të pranishëm zemërimi, rezistenca dhe zhgënjimi

Read Next

Vazhdon sot dialogu Kosovë-Serbi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *