Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Nëpër lugina në pjesën më të madhe të ditës do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 8 deri 13 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil. Të premten meteorologët paralajmërojnë reshje të shiut dhe borës në disa vende./Nmk-post/

 

Advertisement

Read Previous

Albin Kurti nuk ka të drejtë të kandidojë në zgjedhje

Read Next

Şentop: Një Turqi e zhvilluar është garancia e paqes dhe sigurisë