Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Moti sot me shi dhe borë në viset malore në Maqedoni

Advertisement

Me reshje të shiut dhe i ftohtë. Kështu pritet të jetë moti sot në Maqedoni.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 3 deri më 12 gradë, ndërsa gjatë orëve të mbrëmjes në vendet malore pritet të ketë dhe borë.

Edhe gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngjashëm me shi dhe borë.

Advertisement

Read Previous

Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut

Read Next

Trump pranon humbjen, Twitteri ia kthen llogarinë