Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Babë e bir sulmohen nga tre barinj me mjete druri

Advertisement

Dje (22-nëntor) në ora 14 e 20 minuta, F.R. (63) nga Kamenjani i Tetovë, në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 14.00, në fushat e zonës së Sedllarcës së Epërme të Tetovës, ai dhe djali i tij E.R. (34 ), derisa po kullosnin bagëtitë, kanë qenë të sulmuar fizikisht nga tre persona (barinj) nga Palçishtii Poshtëm. Gjatë sulmit ata gjithashtu kanë përdorë mjete prej druri.
Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes, thonë nga policia.

Advertisement

Read Previous

Ja kur fillon ndërtimi i spitalit modular në Gjevgjeli

Read Next

KRRE-ja shpalosi çmimet për këtë javë, Euros-Super 95 ulet për gjysmë denari