Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Mot i ftohtë, temperatura minimale minus 11 gradë

Advertisement

Moti sot do të jetë me diell, nëpër disa fushëgropa me paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e dobët. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 11 deri në minus 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 3 deri në 9 gradë Celsius.

Në Shkup moti dо të jetë me diell. Temperatura minimale do të ulet në minus 7 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 4 gradë.

Advertisement

Read Previous

Grubi: Bullgaria nuk konteston identitetin dhe gjuhën moderne maqedonase (VIDEO)

Read Next

Vazhdon diskutimi për amendamentet për buxhetin për vitin e ardhshëm