Breaking News :

nothing found
04-02-2023

Mickoski: Kjo në Kuvend është terro*rizëm, dhe jo 27 prilli!

Advertisement

Lideri i opozitares VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka shpërndarë fotografinë e deputetes së infektuar me Covid-19 duke hyrë në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.
Ia ka bashkëngjitur mbishkrimin, se “kjo në Kuvend është terr*orizëm, dhe jo 27 prilli”.
Mes të tjerash ai pyet: “Se kur ligjet dhe rregullat nuk vlejnë për pushtetin?” dhe ka vlerësuar, se “LSDM dhe grupi parlamentar duhet të përgjigjen për veprën pen*ale të nenit 205 të Kodit Penal”./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Rama në aeroportin e Kukësit: Më mungon sot një nga shqiptarët më të mëdhenj, vëllai im Hashim Thaçi

Read Next

Zaevi i reagon Mickoskit: Ende nuk e ke dënuar 27 prillin