Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Maqedonia në ditët në vijim do të goditet nga një valë e ftohtë

Advertisement

Një valë e ftohtë do të godasë Maqedoninë.
Në vend nesër do të mbajë mot i qëndrueshëm me temperatura të ulëta në mëngjes. Gjatë ditës do të ketë një rritje graduale të vranësirave.Të dielën moti do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Ditën e hënë do të fryjë një erë e lehtë veriore, ndërsa do të ulen temperaturat ditore.

Nga e mërkura pritet që moti të jetë me shi, ndërsa në vendet malore do të bie borë.

Advertisement

Read Previous

Maqedoni: 549 gjoba për mosmbajtje të maskës

Read Next

Gold Ag bëhet Baba për 28 Nëntor, ja emri djalit

%d bloggers like this: