Breaking News :

nothing found
27-11-2022

Lutfi Haziri propozohet kandidat për Kryeministër të Kosovës, ja nga kush!

Advertisement

Lidhja Demokratike e Kosovës ende nuk ka vendosur cili është kandidati i tyre për kryeministër në zgjedhjet që priten të mbahen në fillim të vitit të ardhshëm. Njëri nga emrat që është përmendur në opinion është ai i kryetarit të Gjilanit dhe nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit.

 

 

Një propozim për Hazirin kandidat për kryeministër e ka pasur edhe aktori i njohur kosovar, Jeton Zogiani. Ai e ka shpërndarë një fotografi në Instagram.

 

 

Në atë foto ku shihet Haziri ai ka shkruar “Mos humbni kohë, nominojeni”./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Muzikë “live” në Zhelinë, arrestohet pronari i restorantit

Read Next

Tabaku: Rama dështoi me krizat e tërmetit dhe pandemisë!