• 15-05-2021

LAJMI MË I MIRË për 2021-shin, regjistrohen vetëm 63 persona pozitiv me Covid-19 në RMV

Siç mëson NMK-Post jozyrtarisht në 24 orët e fundit janë kryer 1169 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 67 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 31 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 782 persona./nmk-post

Read Previous

Kroacia demanton raportimet se ka ofruar garanci për lirimin e Hashim Thaçit

Read Next

ASH: Komuna e Tetovës po “merr borxh për të realizuar projektet”

%d bloggers like this: