• 21-04-2021

Kasami: 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami është shprehur i bindur se 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës.

Ndonëse nuk ndan hollësi, Kasami thotë se kjo do të ndodhë së shpejti dhe në mënyrë publike.

“Bëhet fjalë për më shumë deputetë, Me dy jemi në komunikim të drejtpërdrejt” ka thënë Kasami, transmeton TetovaSot.

Read Previous

Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan, Dhomat e Specializuara po e minojnë Kosovën

Read Next

Tërmet 8.0 ballë në Zelandën e Re, alarm për tsunami

%d bloggers like this: