Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Labinot Tahiri i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje

Advertisement

Labinot Tahiri, i është bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje, thonë burime të gazetës “Bota sot”.

Tahiri ka biseduar me struktura të partisë së VV-së dhe ai do të jetë pjesë e listës së Vetëvendosjes për deputetë.

Të njëjtat burime i kanë thënë gazetës “Bota sot” se Labinot Tahiri ka pasur marrëdhënie të mira me Vetëvendosjen kohëve të fundit.

Kujtojmë se Labinot Tahiri ka qenë deputet i AKR-së dhe AAK-së.

Advertisement

Read Previous

BREZOVICA DHE KODRA E DIELLIT DO TË KËRKOJNË INVESTITOR TË PËRBASHKËT

Read Next

Rama: Pas Kosovës, energjetikisht lidhemi edhe me Maqedoninë e Veriut