Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Kryemadhi: Unë e kam kaluar COVID, e mora vesh kur do operohesha

Advertisement

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka deklaruar se ka kaluar koronavirusin pa asnjë simptomë.

Kryemadhi u shpreh gjatë një interviste televizive se nuk ka pasur temperaturë apo dhimbje. Kryetarja e LSI thotë se lajmin se kishte kaluar COVID-19 e kishte marrë teksa do të operohej nga bajamet.

 “Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptomë. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”, -tha Kryemadhi./ Opinion.al

Advertisement

Read Previous

Edhe e veshur tërheq vëmendjen, Ilda Bejleri nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Read Next

Moti sot në Maqedoninë e Veriut