Breaking News :

nothing found
30-11-2022

Edhe e veshur tërheq vëmendjen, Ilda Bejleri nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Advertisement

Pre vitesh në ekranet e televizioneve, Ilda duket sikur vetëm rinohet dhe është një ndër moderatoret më të komentuara nga media rozë.

Së fundmi Ilda kishte moderuar një emision kushtuar Botërorit “Rusi 2018”, por veshja ka tërhequr jo pak vëmendje.

Nëse kthehemi pak në kohë dhe kujtojmë kritikën e Mustafa Nanos që sipas tij Ilda Bejleri zvishej shumë nëpër ekrane, sot duhet të themi që është e kotë ajo kritikë, kjo vajzë është tërheqëse edhe e veshur.

Me një jumpsuit ngjyrë verore, i gjatë por provokues, Ilda ka prekur imagjinatën e fansave dhe të shikuesve me linjat e saj.

Advertisement

Read Previous

Sulm në Zvicer, dyshohet per terrorizem

Read Next

Kryemadhi: Unë e kam kaluar COVID, e mora vesh kur do operohesha