Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, por i ftohtë. Nëpër lugina mëngjeset do të jenë të ftohta, si dhe do të ketë mjegull. Ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira lokale.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -8 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 8 deri 16 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil. Temperaturat në mëngjes do të jenë të ulëta./Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Kryemadhi: Unë e kam kaluar COVID, e mora vesh kur do operohesha

Read Next

Fetau: BFI-në e gjetëm në gjendje të mjerueshme ekonomike