Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Kishte humbur besimin në dashuri, 23-vjeçarja mbipeshë fejohet me instruktorin e palestrës

Advertisement

Brittany Jacques, 23 vjeç, e cila kishte humbur besimin në dashuri, për shkak të peshës së saj, afro 140 kg, më në fund gjeti dashurinë. Ajo tashmë është në një lidhje dashurie me një instruktor palestre, i cili e do 23-vjeçaren për atë që është. E reja e kishte humbur besimin në dashuri pasi partnerët e parë, i kërkonin që të dobësohej.

Tani çifti janë fejuar dhe thonë se ishte dashuri me shikim të parë, edhe pse ata tallen rregullisht për diferencën e tyre të peshës në internet.

Brit tha:

Të dy pothuajse kishim hequr dorë nga takimet kur filluam të flisnim. Ne duket sikur u dashuruam menjëherë nga momenti kur u takuam. Në fillim isha paksa hezituese. Kam qenë në marrëdhënie ku djemtë më kanë thënë se do të më ndajnë nëse nuk filloj të mbaj dietë ose të përpiqem të humbas peshë.

Burimi: DailyMail | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA

Advertisement

Read Previous

Taravari: Shqiptarët e Kosovës të zgjedhin Albin Kurtin për kryeministër

Read Next

Erdoğan: Do ta bëjmë vendin tonë një nga 10 ekonomitë më të mëdha në botë