Breaking News :

nothing found
05-10-2022

Kështu dukeshin të famshmet shqiptare para operacioneve plastike (FOTO)

Advertisement

Disa nga vajzat e showbizit i janë nënshtruar të paktën një herë ndërhyrjeve estetike, por shumë pak nga to e kanë pranuar.

Më poshtë keni disa prej tyre që e kanë pranuar operacionet plastike.

Megi Pojani, së fundmi në ekran e shohim si prezantuese te “Maskat” në Top Channel.

Postimet në Instagram janë të shumta nga Megi, e cila gjithmonë zgjon kuriozitet te ndjekësit e saj.

Por si është dukur Pojani para se të behej e famshme, faqja e njohur “Vipat e Bllokut”, kanë postuar disa foto të Megit ku shihej plotësisht ndryshe nga se si duket ajo sot.

Flaka Krelani, ndonëse e akuzuar shpesh është akuzuar për operacione plastike, të cilat dhe duken qartë po të kthehemi pas në kohë, por Flaka një gjë të tillë nuk e ka pranuar kurrë duke thënë: “Nuk janë ato ndërhyrje qysh jeni tu i mendu, dhe qysh janë hiperbolizu.

Nëse flisni për përmasa trupore brisk në trupin tim kurrë s’ka hy”, ishte shprehur Krelani.

Era Istrefi është gjithashtu një nga vajzat e shoëbizit që i është nënshtruar operacioneve plastike.

Era ka pranuar që ka bërë buzët në një intervistë në fillimet e karrierës së saj. Ndërsa së fundmi këngëtarja është akuzuar që ka bërë edhe gjoksin.

Dafina Zeqiri nuk ka të njëjtën pamje si vite më parë, kjo është e dukshme.

Por edhe këngëtarja e pranon që kjo është falë operacioneve plastike.

Në një emision disa vite më parë ajo ka treguar se i është nënshtruar kirurgjisë plastike dhe ka bërë gjoksin dhe hundën.

Gjithashtu Dafina ka bërë edhe buzët që i kanë dhënë një pamje krejt tjetër dhe më të bukur.

Të tjerët e zmadhojnë, Genta Ismajli e zvogëlon.

Këngëtarja ka deklaruar në një intervistë se e ka zvogëluar gjoksin.

Ajo ishte shprehur duke thënë: “Më ka dhembur shumë shpina”.

Genta gjithashtu ka bërë hundën dhe buzët.

Advertisement

Read Previous

Foshnja e parë e lindur në Zvicër më 2021-ën është shqiptare

Read Next

Hoti: Vjosa Osmani nuk ka të ardhme në politikë