Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Keni probleme me pagjumësinë, ja zgjidhja

Advertisement

Funksionimi i mirë i trupit dhe i mirëqenies së përgjithshme, do të thotë që edhe gjumin duhet ta bëni të mirë e të rehatshëm. Pagjumësia është një fenomen shpesh shqetësues për shumë persona po për të gjithë ato që kanë probleme të tilla mjafton të përdorin këtë përzierje natyrale, e cila do ju ndihmoje të zgjidhni problemin e tij.

Kjo përzierje bëhet me qumësht dhe mjaltë. Mjalti stimulon lirimin e tiprofanit në tru dhe për pasojë do t`ju ndihmojë të flini gjumë më shpejt e pa mundim.

Mjafto që gjysëm ore para gjumit ju të pini një gotë qumësht të vakët me një lugë mjaltë.

Advertisement

Read Previous

Rrëfimi i shqiptarit 69 vjeçar që u martua plot 18 herë

Read Next

Limaj takon një nënë e cila djalin e vetëm e ka dëshmor të kombit