Kengetari serb rrefen si e perplasi per vdekje gruan nga Likova

Estimated read time 2 min read

Imazhet më rikthehen në kokë, gjithçka ndodhi në një sekondë: Adresa e parë e Gjorge Davidit pas përplasjes me një grua në Maqedoni

Imazhet më rikthehen në kokë, gjithçka ndodhi në një sekondë: Adresa e parë e Gjorge Davidit pas përplasjes me një grua në Maqedoni
Gjorge David ka mbajtur një konferencë për media pas aksidentit në Maqedoni, kur një grua humbi jetën në një përplasje në autostradë.

Rokeri u shfaq në shtyp me të zeza dhe dukshëm në humor të keq, ndaj foli edhe për incidentin e fundit.

Së pari dua t’i shpreh publikisht ngushëllimet e mia zotit Afrin, i cili humbi gruan e tij në këtë histori të shëmtuar. Problemi i tij më i madh është vajza e tij që ishte ulur në timon. Ajo së fundmi ka kaluar testin e saj të drejtimit dhe ka përjetuar atë që ka përjetuar. Unë nuk do të doja të isha në këpucët e tij, kam edhe një vajzë dhe gjithashtu do të doja ta bëja të lumtur me një makinë. Jam i sëmurë, nuk më zë gjumi, imazhet po më kthehen. Gjendja ime mendore është e tillë që mendoj se jam më i forti i brezit tim, por kjo më prishi si një ndeshje. Do të luftoj me këtë traumë, por do të përpiqem të luftoj – tha rockeri.

Advertisement

Ai ka shtuar se një herë në muaj do të duhet të lajmërohet në prokurorinë e Kumanovës.

Fjala koncert tingëllon e shëmtuar në këtë moment, por është puna ime dhe duhet ta bëj si gjithë të tjerët. Jeta nuk na pret dhe as detyrimet. Më duhet të vazhdoj sikur nuk është asgjë për mua dhe njëqind djaj po më ndjekin gjatë gjithë historisë – thotë David.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like