Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Këmbësorja goditet nga vetura

Advertisement

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 13:10, në fshatin Kovragë të Istogut.

Sipas njoftimit, një person derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia ka goditur këmbësoren.

Si pasojë, viktima e këtij rasti është dërguar në Spitalin e Pejës dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Rasti po vazhdon të hetohet nga ana e policisë.

Advertisement

Read Previous

Hidhet nga lartësia pacienti 60-vjeçar me Covid-19, ndërron jetë

Read Next

Biden theu këmbën duke luajtur me qenin