Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Kejvina lë pak vend për imagjinatë me pozat e mbështjellë me peshqir

Advertisement

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, qëndron ende të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ndërsa ndan imazhe dhe video nga jeta dhe karriera profesionale.Në një postim të fundit, Kejvina është parë duke shijuar kohën në një vend malor, teksa vëmendje mori poza e saj.

(Foto: Instagram)

Bukuroshja bionde po shijonte peizazhin, ndërsa shihej e mbështjellë me peshqir.

Kjo ka bërë që asaj i theksohen linjat e formësuara trupore, për të cilat pëlqehen në masë të madhe.

(Foto: Instagram)

Postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime të shumta, përfshirë komente nga fansa dhe kolegë të saj. /Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Fjolla Morina nostalgjike për pushimet e verës, publikon foto në plazh (FOTO)

Read Next

Merkel: Pandemia mund të kapërcehet vetëm kur e gjithë bota të ketë qasje të barabartë në vaksinat efektive