Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Kastrati: “Kriteri kryesor është me qenë nevojtar, as i bardhë as i zi, as musliman as katolik” (VIDEO)

Advertisement

Kreu i shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka folur në emisionin “E Premtja me Halilin”  lidhur me kriterin që ka ai dhe Shoqata e tij, përcjell nmk-post.com

Ai në emisionin “E premtja me Halilin” tha se qellimi ose kriteri kryesor i tij dhe shoqatës “Jetimat e Ballkanit” është nevojtari, padallim feje, race apo kombi.

““Kemi thënë secilën here që qëllimi jonë është nevojtari. Kriteri kryesor është me qenë nevojtar, as i bardhë as i zi, as musliman as katolik”, ka theksuar drejtori i Shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati./nmk-post.com

VIDEON E PLOTË MUND T’A NDIQNI KËTU

Advertisement

Read Previous

Ndërron jetë ish-luftëtari i UÇK-së

Read Next

Mexhiti: E mbështesim Qeverinë, nëse ngremë votëbesim do të jetë vetëm për Artan Grubin

%d bloggers like this: