Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Kaq bukuroshe dhe me stil e ka gruan Glauk Konjufca (FOTO)

Advertisement

Jo rrallë herë familjet e politikanëve janë në fokus të mediave.

Jeta e tyre private shpesh zë vend në media, e kështu ndodh edhe me atë të Glauk Konjufcës.

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, ka një jetë të lumtur familjare, ai është i martuar me Emira Bajçncën dhe prind i dy fëmijëve.

Emira është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan imazhe të ndryshme me miqtë e saj.

Edhe në disa fotografi që ka publikuar së fundi ajo dukej elegante, në formë dhe me shumë stil./Indeksonline/

Advertisement

Read Previous

Tetova nuk do të dekorohet për festat e fundvitit, ja ku do të destinohen paratë

Read Next

Si dukej para operacioneve plastike Yllka Kuqi? (FOTO)