Si dukej para operacioneve plastike Yllka Kuqi? (FOTO)

Yllka Kuqi në kohën e sotme konsiderohet si njëra ndër femrat e bukura të ekranit, shkruan “InfoKosova”.

Por, vite më parë, kur ajo nuk ishte dhe aq e njohur, dukej krejt ndryshe.

Për të mos thënë jo e bukur.

Yllka është vajza e këngëtarit Zeqë Kuqi, ku në krahë të tij mendoi se do bëhej e famshme dhe i hyri muzikës.

Por, pamja jo e mirë e saj, nuk e lejoi Yllkën që të depërtonte më larg se në qytetin e saj Gjakovë.

Ajo para shumë vitesh as që njihej e madje nuk pëlqehej fare.

Por, duket se trendet e reja Yllkën e bënë një super femër.

Advertisement

Ajo me t’u martuar pësoi shumë ndryshime në pamje, nuk dihet nëse është martuar me ndonjë biznesmen i cili ia “sponzorizoi” tërë ato ndërhyrje kirurgjikale të cilat e shndërruan këngëtaren Kuqi në një super femër.

Tani Yllka gëzon shumë famë, dhe ka shumë ndjekës nëpër rrjetet sociale.

Por, ja si dukej ajo dikur, në fillimet e karrierës së saj./InfoKosova/

Advertisement
Advertisement

You May Also Like