Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Kapet drogë në Shutkë, arrestohet 41-vjeçari

Advertisement

Policia gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 18:20 në rajonin e Shuto Orizarës kanë arrestuar 41-vjeçarin I.ZH. nga Shkupi, pasi tek i njëjti është gjetur sasi e marijuhanës. Personi në fjalë dyshohet për shkeljen e nenit 215 nga Kodi Penal, gjegjësisht dyshohet për prodhim dhe shitje të supstancave narkotike.

MPB njofton se pas dokumentimit të plot të rastit, kundër tij do të parashtrohet padi konkrete.

Advertisement

Read Previous

Read Next

Lirohet njëri nga dy kosovarët e arrestuar nga Policia e Serbisë