• 23-09-2021

Kallashi në pikë të dimrit del pa rroba komplet

Para disa vitesh, Kallashi ishte apsolutisht një nga më të përfolurat e shoubizit vendor, por jo më.

Kallashi e ka ngadalsuar ritmin, madje më nuk dihet shumë për aktivitetin e saj si vallëtare.

Një është e sigurtë: Njerëzit nuk e kanë harruar Kallashin, madje edhe sot e kësaj site interesohen për të dhe të bëmat e saj.

Bukuroshja, sapo ka nxjerr një foto me bikine.

Ani pse ftohtë, Kallashin nuk ka kush e mbulon./Kosovarja

Read Previous

Pse duhet të konsumoni sa më shumë lëng portokalli

Read Next

Angela Merkel paralajmëron: Virusi do të jetë në jetët tona për shumë kohë

%d bloggers like this: