Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Shqipëri

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka publikuar shifrat e fundit, përcjell nmk-post.com

Gjat 24 orëve të fundit në Shqipëri janë bërë 3849 testime, 581 të shëruar, 1007 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit/nmk-post

Advertisement

Read Previous

Shqiptarja doktoron në Universitetin e Cyrihut

Read Next

Shqiptari vdiq në Barcelonë, e kthejnë në vendlindje pa zemër