• 15-05-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 4045 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1129 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 27 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 1152 persona./nmk-post

Read Previous

I përkeqësohet gjendja, Çavkovi shtrihet në spital

Read Next

Mbi 150 mijë aplikime, deri tani 26 mijë të vaksinuar në Maqedoni

%d bloggers like this: