Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 3121 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 357 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 5 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 122 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Besart Ibraimi – favoriti kryesor në Maqedoninë e Veriut

Read Next

NEWBORN po ndryshon për ditën e pavarësisë së Kosovës