Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2863 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 476 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 9 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa 407 persona janë regjistruar si të shëruar./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Bill Gates: Pandemia Covid19 nuk është asgjë në krahasim me atë që po vjen

Read Next

Maqedoni: KRRE kërkon buxhet më të vogël për vitin 2021