Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Janë kryer 2024 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 302 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 444 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 10 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Hoxha takon qytetarët e Konjarës, Inspektorati i bujqësisë do të veproj për problemin e tyre

Read Next

Deklarohet Kurti pas vendimit të Gjykatës Supreme