• 27-09-2021

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës

Nga 3200 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1237 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 39 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 748 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në qytetin e Tetovës për 24 orë janë shënuar vetëm 51 raste të reja, 1 viktimë dhe 69 të shëruar/nmk-post.com

Read Previous

1237 të infektuar dhe ja sa të vdekur u regjistruan sot në Maqedoni

Read Next

Ja sa të infektuar ka sot në Shkup

%d bloggers like this: