Breaking News :

nothing found
30-11-2022

1237 të infektuar dhe ja sa të vdekur u regjistruan sot në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 748 pacientë të rikuperuar dhe 39 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Pendarovski: Asnjë vend europian nuk mbështet veton bullgare

Read Next

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës