Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Ja sa gjoba u shqyptuan për mos mbajtjen e maskës

Advertisement

Gjatë 24 orëve të fundit (20/21.12.2020) në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 644 shkelje për mosmbajtje të maskës për mbrojtje nga Cvoid-19.

 

Nga Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim mbrojtjen nga pandemia Covid-19./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Merret vendimi/ Qeveria e RMV-së dhe Kosovës me mbledhje të përbashkët

Read Next

OBSH konfirmoi se ilaçi Remdesivir nuk ndikon në koronavirusin