• 27-10-2021

Isco në hapat e James, gati të lërë Realin për Evertonin

Të pakënaqurit te Real Madrid do të largohen në merkaton e dimrit. Isco është lojtari i fundit që ka përplasje me Zinedine Zidane i cili ka humbur besimin te fantazisti duke e lënë në stol dhe tashmë për të është Everton gati ta mirëpresë siç bëri me James Rodriguez.

Për 28-vjeçarin formula do të jetë e njëjtë, huazim falas dhe mbulimi i plotë i pagës nga ana e klubit anglez, çka do të ndihmonte Real Madrid të lehtësonte buxhetin e pagave në një kohë jo të mirë financiare për botën e futbollit.

Read Previous

Sulmohet fizikisht i punësuari në pikën pagesore Tetovë-Gostivar

Read Next

Zaev: Bashkëpunimi mes vendeve të Ballkanit Perëndimor, ka sjellë rezultate të mira

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: