Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Inter mposht Juventusin

Advertisement

Inter ka mposhtur Juventusin me rezultat 2:0. Me golat e Vidalit në minutën e 12 dhe Barellës në minutën e 52 Interi ka mbyllur serinë e gjatë pa fitore ndaj Juventusit. Gjatë gjithë ndeshjes ka pasur siguri të pëotë duke imponuar edhe rezultatin përfundimtar.
Pjesa e parë ka përfunduar me epërsi të interit, edhe pse ka qenë mjaft e barabartë. Të dyja skuadrat kanë pasur rastet e tyre por vendimtare ka qenë mbrojtja agjile e klubit milanez. Ndërkaq është anuluar rast shënimi ka pasur edhe Ronaldo. Interistët kanë pasur iniciativë të lehtë gjatë gjithë ndeshjes

Advertisement

Read Previous

Rusia arreston opozitarin Navalni – BE dhe shtete e quajnë të papranueshme

Read Next

Moti sot me diell dhe erë të ftohtë