Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Ilir Hasani uron Vitin e Ri: Le të jetë një vit i mbarë! (Foto)

Advertisement

Zv.ministri i shëndetësisë Ilir Hasani nëpërmjet Facebook-ut ka uruar Vitin e Ri 2021, duke postuar edhe një foto së bashku me familjen e tij, njofton nmk-post.

Asani i uron të gjithë për një vit të mbarë.

 

Ja postimi i tij:

https://www.facebook.com/Ilir.H.Hasani/posts/3610386952371638

 

Advertisement

Read Previous

Hoxhë Shefqet Krasniqi: Festimi i Vitit të Ri është haram, Islami ka vetëm dy festa!

Read Next

Britania sonte dhe zyrtarisht i thotë “Lamtumirë” BE-së