Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Humb 19 vjeçarja nga Obiliqi, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

Advertisement

Babai i 19-vjeçares, Ibrahim Kuleta tha për Telegrafin se vajza e tij ka dal nga shtëpia më datën 3 nëntor.

“Ka dal nga shtëpia rreth orës 20:00 dhe më nuk kemi pasur asnjë kontakt me të, rastin e kemi lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës”, tha ai.p

 

Advertisement

Read Previous

HUDHËR DHE LËNG PORTOKALLI PËR QARKULLIMIN E GJAKUT

Read Next

DÇP: A nuk është turp që maltretohen qytetarët në këtë mënyrë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *