Breaking News :

nothing found
09-06-2023

HIDHET NGA KATI I KATËRT

Advertisement

Hidhet nga kati i katërt i spitalit Shefqet Ndroqi, humb jetën 52-vjeçari

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Një 52 vjeçar u hodh nga kati i katërt i spitalit Shefqet Ndroqi dhe ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në orën 03:10.

Advertisement

Read Previous

DEKLARATA IME KUNDËR KARIKATURAVE ËSHTË KEQKUPTUAR NË BOTËN ISLAME

Read Next

SERBËT IA PUTHIN DUAR E KËMBË PRIFTIT QË VDIQ NGA COVIDI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *