GOLD AG i çon selam Valon Sylës: Zgjedhe televizionin dhe bujrum!

Këngëtari i mirënjohur Arian Agushi i njohur si GOLD AG i është përgjigjur gazetarit të shumëpërfolur Valon Syla, i cili një natë më parë ka përmendur Agushin për mbrojtjen që ju bën qytetarëve. Gold AG në një status në rrjetin social facebook ka ftuar Valon Sylën në përballje televizive në kanalin që do ai, duke i sugjeruar që ta zgjedh edhe gazetarin.
Ja reagimi i tij i plotë:

Valon Syla
Zgjedhe televizionin dhe emisionin dhe gazetarin që ti e ki për qefi, hajde në debat veç unë e ti.

Jo që kom qef me ta pa ftyrën po me ti thon do sene n’sy se une se msheli synin kur i thom dikuj diçka.

Advertisement

Du me fol në emër të atyne shqipeve që jetojnë me mallin e atdheut, me mallin e familjes dhe për dashnin që e kan për këtë vend.

Për shqiptarët e Maqedonisë që kurrë hakut s’mundemi me i dal për t’mirat që i kan bo për neve, edhe për shumë sene tjera.
KU TA DO ZEMRA EDHE KUR TA DO HAJDE SI BURRAT E MSOMA EMRIN PARA SE ME MA PËRMENDË TJERA HERË.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like