• 25-10-2021

Frikë te Barcelona, Dembele ka një lëndim të ri

Ousmane Dembele ka sjellë një problem të ri te Barcelona. Sulmuesi francez ka një lëndim të ri, shkruan e përditshmja sportive katalane “Sport”. Dembele i cili luajti titullar në El Clasicon e fundit të humbur me rezultat 2:1 ankohet në një lëndim në ijë.
Nëse konfirmohet shkalla e dëmtimit, Dembele do të mungojë për disa ndeshje, shkruan “Sport”. Mungesa e tij do të peshojë tek skuadra e Barcelonës që është rikthyer në garë për titull në La Ligë.

Read Previous

Vdes veterani i arsimit dhe UÇK’së

Read Next

Zaev e Spasovski u’a urojnë muajin e Ramazanit besimtarëve musliman

%d bloggers like this: