Breaking News :

nothing found
10-06-2023

(FOTO LAJM) Ushtari i FSK-së bart dy fëmijë në krah, pas vërshimeve në Gjilan

Advertisement

Advertisement

Read Previous

Vaksinohen mjekët Pëllumb Pipero dhe Tritan Kalo

Read Next

Ramush Haradinaj viziton asfaltin e dëmtuar në Malishevë, kritikon për punë jocilësore