Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës, kur ishte vetëm 16 vjeç

Advertisement

Këto janë disa fotografi të rralla të presidentit historik Ibrahim Rugova.

Në njërën prej tyre, shihet Rugova në një moshë të re, vetëm 16-vjeçare, ndërsa në tjetrën është me dy fëmijët e tij, Mendimin dhe Ukën.

Fotoja e dytë e sjellë nga Express, besohet të jetë bërë diku nga vitet 1980-1981.

Advertisement

Read Previous

Gecaj: Individë si Kurti janë soji më i rrezikshëm në faqen e dheut

Read Next

Lëvizja Besa: Përkatësia etnike në letërnjoftime do të bëhet nëpërmjet ndryshimeve të tjera