Flet babai i Klodjan Rashës: Ma mas*akruan djalin në derë të shtëpisë

Qazim Rasha, babai i Klodjan Rashës që u V R A nga policia në orët e parë të mëngjesit të së martës, ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion” në Tv Klan, përcjell nmk-post.com

 

Duke folur për gazetarin Spartak Koka pranë vendit ku iu v r a  djali, Qazim Rasha është shprehur se 25-vjeçari doli nga shtëpia për të pirë një kafe.

Sipas tij, ai u ndoq nga policia sepse ishte pa maskë.

 

V r a s j e n e djalit nga policia, Qazim Rasha e konsideron “m a s a k r i m në derë të shtëpisë”.

 

 

Read Previous

Lazim Destani në Konferencën mjekësore ndërkombëtare: “Jeni heronjtë e këtij viti”

Read Next

Buçkovski sot në Sofje në takim me Borissovin dhe Radevin

%d bloggers like this: