• 18-10-2021

Fenomen i rrallë qiellor në Greqi/ Nata bëhet ditë për disa sekonda

Fenomen i rrallë natyror në Greqi. Banorët e Athinës dhe Evrosit në Greqi, mbrëmjen e kaluar u bënë dëshmitarë të një fenomeni të pazakontë.

Gjatë natës së kaluar rreth orës 23:00, një meteor i ndritshëm hyri me shpejtësi në atmosferë duke shkaktuar një dritë të fortë që bëri që qielli të ndriçohej i gjithi.

Top Channel

Read Previous

Ndotja e ajrit vret shtatë milionë persona në vit, thotë OBSH

Read Next

Arr*estohet mjekja nga Spitali i Kumanovës

%d bloggers like this: